Typist / Osoba z umiejętnością szybkiego pisania na klawiaturze Warszawa

Data publikacji: 17/05/2020
  • Lokalizacja: Mokotów, Warszawa, mazowieckie, Polska

Nasza firma szuka osób z umiejętnością szybkiego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze.

Nasze wymagania:
- minimalna szybkość to 100 słów na minutę
- biegła znajomość języka angielskiego
- od 16 roku życia
- pisanie w języku angielskim ze słuchu

Gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę.
Prosimy o przesyłanie CV na mail.

Our company is looking for people who type very fast.

Our expectations:
- desired speed is at least 100 words per minute
- high English fluency
- from 16 years old
- English audio transcription in real-time

We guarantee a nice and friendly atmosphere.
We invite you to send your CV by email.

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Powiązane Ogłoszenia

  • Spedytor Międzynarodowy – HOME OFFICE/PRACA ZDALNA
    Administracja biurowa Łabunie (lubelskie) 14/05/2020

    Spedycja i Transport Acropol Sp. z o.o. Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą transportową istniejącą w branży od około 12 lat. Oferujemy: - wysokie zarobki, - praca ...

  • Praca dla opiekunek z j.niemieckim-wyn.1600
    Administracja biurowa Warszawa (mazowieckie) 22/08/2016

    Firma Blue Line  poszukuje do pracy Opiekunki i Opiekunów Osób Starszych na terenie Niemiec. Współpracującym z nami osobom zapewniamy legalną formę zatrudnienia oraz kompleksową or...

  • Specjalista ds. kadr i płac
    Administracja biurowa Katowice (śląskie) 13/04/2016

    Zakres obowiązków:  prowadzenie oraz rozliczanie wynagrodzeń dla różnych form zatrudnienia,  przygotowywanie dokumentacji związanej z umowami cywilnoprawnymi,  wprowadzanie oraz...