Sklep odzieżowy firmy Morex poszukuje ekspedientki Wrocław

Data publikacji: 13/09/2019
  • Lokalizacja: Wrocław, dolnośląskie, Polska

Miejsce pracy : Sklep firmowy MOREX - Wrocław

ul. Bolesława Krzywoustego 321 / przy rondzie Lotników Polskich /

www.morexfashion.pl lub www.morexwroclaw.pl

Opis stanowiska: Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko :

SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA

Praca około trzech dni w tygodniu - elastyczny czas pracy dopasowany do pracownika.

Oczekujemy : Osoby posiadającej status studenta lub osoby uczącej się do 26 roku.

Chęci do pracy i zainteresowania modą.

Oferujemy : Miłą atmosferę w młodym zespole.

Stabilne zatrudnienie w czasie studiów oraz możliwości rozwoju.

Elastyczny czas pracy.

Zakupy na specjalnych warunkach.

Czas wolny w niedzielę i święta :))

CV wraz ze zdjęciem proszę przesłać na adres : biuro@morexfashion.pl

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Powiązane Ogłoszenia

  • Praca w Stokrotce PILNE
    Kasjer ekspedient Warszawa (mazowieckie) 26/03/2020

    Poszukuje osoby na stanowisko kasjer- sprzedawca w sklepie STOKROTKA na ul. Obywatelskiej Praca zmianowa (6-15, 15-23) Ilość godzin w tygodniu do dogadania. Wymagania: uczciwość, r...

  • Zatrudnimy do sklepu Żabka
    Kasjer ekspedient Warszawa (mazowieckie) 27/10/2019

    Zatrudnimy do sklepu Żabka na stanowisko kasjer sprzedawca mile widziani Panie/Panowie z Ukrainy praca polega na obsłudze klienta odkładanie towaru dbałość o porządek na sklepie wi...

  • Zatrudnię ekspedientkę
    Kasjer ekspedient Warszawa (mazowieckie) 25/10/2019

    Zatrudnię dyspozycyjną ekspedientkę do sklepu z pieczywem w Ursusie przy ul. Wojciechowskiego. Umowa o pracę, wynagrodzenie 2500 netto. Wymagana aktualna książeczka sanepidowska. P...