BEZ WIEKÓWKI I JĘZYKA - PRACA W HOLANDII na produkcji! Kraków

Data publikacji: 16/03/2018
  • Lokalizacja: Kraków, małopolskie, Polska

LIDERJOB (cert.16198) TO NOWOCZESNA, CERTYFIKOWANA AGENCJA.
SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE DO PRACY ZA GRANICĄ !
DLA NASZEGO KLIENTA POSZUKUJEMY OSÓB DO PRACY W FABRYCE

OPIS STANOWISKA:
- pakownie lub wykrawanie filetów

OFERUJEMY :
- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień + co tydzień wypłacany dodatek wakacyjny
- pracę wśród Polaków, na dłuższy okres czasu
- pomoc przy uzyskaniu holenderskiego numeru podatkowego (BSN / SOFI nummer)
- ubezpieczenie
- możliwy urlop już po 8 tygodniach od rozpoczęcia pracy

WYMAGANIA:
- motywacja do pracy
- uczciwość
- prawo jazdy kat. B mile widziane
- niekaralność

Kontakt: 537-782-500 ( w godzinach od 8 do 16)

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Powiązane Ogłoszenia

  • Pracownik linii montażowej/Magazynier/operator maszyn
    Produkcja Kwidzyn (pomorskie) 11/09/2019

    Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik linii montażowej oraz operatora maszyn. Praca na jedną/dwie zmiany. Wymagania: - mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, - dysp...

  • Pracownik produkcji Boxtel/Holandia
    Produkcja Warszawa (mazowieckie) 22/08/2019

    Pracownik produkcji/Noord Brabant Czy chciałbyś pracować dla firmy, która jest liderem europejskiego rynku? Jeśli tak, to ta praca jest dla Ciebie! Nasz klient zajmuje się produkcj...

  • Akcja!!! praca przy kwiatach w NL
    Produkcja Tychy (śląskie) 23/11/2017

    Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp. z o.o. (certyfikat nr 13657), poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osób chętnych do pracy przy kwiatach AKCJA : praca przy kw...